Опубліковані фотографії укороченого Land Rover Defender 90 з V8

Нещодавно фотошпигунів вдалося зафіксувати на камеру виведений на тести новий позашляховик Land Rover Defender 90 в укороченою версії. Прем’єра прийдешньої новинки, оснащеної мотором V8, очікується в першому півріччі 2 021-го.

Зображений на знімках Land Rover Defender 90 з лівостороннім розташуванням рульового колеса і укороченим кузовом тестується компанією-виробником, швидше за все, у Великобританії. В усякому разі саме на це вказують номерні знаки, присутні на передньому і задньому бамперах.

Інформації про укороченою варіації Land Rover Defender 90 практично немає, але, наприклад, вихлопні патрубки квадратної форми свідчать про оснащення мотором V8, так як по суті є відмінною рисою моделей з силовим агрегатом даного типу. Імовірно, майбутня новинка може отримати восьмициліндровий двигун з компресором, робочим об’ємом 5 літрів, що генерує 500 «коней».

Також очікується, що укорочена версія Land Rover Defender 90 буде оснащена пневматичною підвіскою і отримає ряд покращених рішень в порівнянні з 5-дверний варіацією з V8. У будь-якому випадку зараз про оснащення новинки і характеристиках залишається тільки здогадуватися, чекати оприлюднення офіційної інформації компанією-виробником або прем’єри, яка, за прогнозами, повинна відбутися в першій половині наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!