Opel збільшив продажі в Україні на 84%

Минулого року компанія Opel на українському ринку наростила продажі автівок на 84% в порівнянні з 2019 роком – до 732 проданих машин (легковики та комерційний транспорт LCV).

Згідно з повідомленням пресслужби PSA, значне зростання продажів забезпечено через відомі марки бренду: крос Opel Grandland X (248 проданих машин, +92%), компактний крос Opel Crossland X (174 авто, +100%) й седана Opel Astra (156 авто, +28%).

Також у 2020 році дебютували кілька нових моделей: шоста генерація Opel Corsa, продажі якою почалися у середині року, та за підсумками року продано 37 одиниць автівок.

Крім того, минулого початі продажі комерційних автомобілів Opel Combo (пасажирська версія та комерційна Combo Cargo), яких продано 84 одиниці.

“Завдяки запуску лінійки комерційних автомобілів, бренд Opel знову повертається в LCV-сегмент як серйозний гравець і має намір помітно збільшити продажі у цьому році”, – повідомляє пресслужба компанії.

Нагадаємо, що з 2019 року інтереси бренду Opel в Україні представляє компанія “Пежо Сітроен Україна”, офіційне представництво Групи PSA.
Opel – один з найбільших європейських виробників автомобілів, заснований в Німеччині в 1862 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело streetinsider.com