Opel представив оновлений кросовер Grandland

Opel представила новий Grandland 2024, який став значним кроком в еволюції бренду. Новинка буде доступна на основних ринках Європи під брендом Opel та у Великій Британії як Vauxhall.

Grandland 2024 буде доступний як в повністю електричній версії, так і з традиційним двигуном внутрішнього згоряння. Цей компактний кросовер, що позиціонується вище нещодавно представленого Frontera, побудований на платформі STLA Medium від Stellantis, що використовується і в Peugeot 3008. Ця платформа дозволяє використовувати різні силові установки та конфігурації приводу.

Електричні версії Grandland оснащені акумуляторами на 73 кВт/год або 98 кВт/год, підтримують швидке заряджання до 160 кВт і здатні проїхати до 700 км на одній зарядці. Також планується випуск базової версії з переднім приводом та версії з двома моторами.

Крім того, буде доступна версія з двигуном внутрішнього згоряння – трициліндровим агрегатом об’ємом 1.2 літра з 48-вольтовою м’якою гібридною системою, яка здатна проїхати на електротязі до 80 км.

У числі примітних особливостей нового Grandland — логотип, що підсвічується на передній частині в стилі «Vizor», передні фари Intelli-Lux Pixel Matrix HD, двоколірний дах і виразні лінії на арках коліс.

Салон автомобіля також отримав значні покращення: широкоформатний 16-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи, проєкційний дисплей та крісла з низкою високотехнологічних функцій, включаючи вентиляцію, масаж та бічній стабілізації.

Opel очікує, що новий Grandland з’явиться у продажу цієї осені.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com