Оновлений седан Genesis G80 вразив результатом краш-тесту (відео)

Нова генерація седана Genesis G80 отримала найвищу оцінку з безпеки від Euro NCAP і IIHS. Доказом цього є низка краш-тестів, проведених організаціями.

Як зазначається у звіті, корейський седан отримав п’ять зірок з п’яти можливих під час жорстких випробувань на міцність. Зокрема високі оцінки отримали захист водія і дорослих пасажирів, а також ефективність штатних електронних асистентів. Тим часом захист пасажира-дитини і безпека пішоходів у разі наїзду виявилися не настільки ефективні – 87% і 77% відповідно.

Фахівці Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) дещо скептично поставилися до ефективності оптики, за що була поставлена ​​оцінка «прийнятно». Як відомо, автомобілі з першої партії потребують термінового регулюванню оптики. При цьому у компанії повідомили, що власників таких автівок незабаром запросять на сервіс для усунення дефектів.

Нагадаємо, Genesis G80 — це автомобіль бізнес-класу, що змінив на ринку модель Hyundai Genesis, модернізованою версією якого, власне, і є ця модель. Перше покоління побачило світ в 2016 році. Головною відмінністю від попередника став новий мотор: седан укомплектований 2,0-літровим бензиновим турбодвигуном на 245 «коней».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!