Оновлена Tesla Model 3 отримає заряджене виконання Performance

Оновлена Tesla Model 3, також відома як Project Highland, поки не має комплектації Performance. Проте, є кілька натяків, які вказують на те, що Tesla активно працює над заміною спортивного електричного седана.

Останній з цих натяків з’явився у вигляді закамуфльованого прототипу з правим кермом, який отримав більш агресивний передній бампер у порівнянні з задньопривідними та звичайними повнопривідними версіями оновленої Model 3. Наявність правого керма означає, що такі ринки, як Австралія та Великобританія, швидше за все, також отримають його.

Тестовий мул був помічений у Сан-Франциско користувачем соцмереж під ніком @klwtts, який опублікував коротке відео зустрічі у своєму акаунті разом із крупним планом передньої частини.

Враховуючи все вищесказане, зараз неясно, як насправді буде називатися комплектація. Більшість людей використовують ім’я Performance, але попередні звіти, засновані на програмному коді Tesla і каталозі запчастин, показали, що спортивна версія може називатися Sport або Ludicrous.

Також відомо, що, незалежно від назви модифікації, спортивна Model 3 буде поставлятися з модернізованими гальмами та підвіскою, новими колесами, покращеними сидіннями та потужнішими електродвигунами. Щоправда, його технічні характеристики поки не розголошуються.

Tesla не публікує дані про потужність Model 3 на своєму веб-сайті, але в китайських нормативних документах зазначено, що базова версія із заднім приводом поставляється з електродвигуном потужністю 260 к.с. на задній осі, тоді як варіант Long Range AWD поставляється з додатковим двигуном потужністю 183 к.с. спереду, забезпечуючи сумарну потужність 443 к.с.

Спортивна Model 3 може мати велику потужність, або вона може просто залишитися з тією ж потужністю, але отримає кращу керованість та найкраще гальмування для більш агресивного водіння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!