Новий Mazda CX-5 готовий до прем’єри в Європі

Модернізований паркетник Mazda CX-5 не стали допрацьовувати в дизайні. В цьому плані японська компанія ніколи не змінюється, роблячи акцент на актуальному дизайні.

В салоні японець порадує водія наявністю 10-дюймового сенсорного дисплея мультимедійної системи замість колишнього 8-дюймового тачскріну. Інформаційна-розважальна система отримала приємне удосконалення, ставши більш дружньою до користувача. Йдеться про інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та управління через спеціальну шайбу-контролер.

Японські розробники допрацювали функціонал додатка “MyMazda”, тому можна сміливо керувати набагато більшим числом функцій через смартфон, ніж було раніше. Як запевняють в компанії, гамму версій поповнить спеціальне виконання “Homura”. Йдеться про подібність версії Black Edition шляхом додавання чорного декору в екстер’єрі. Відмінною рисою виконання стануть 19-дюймові колісні диски та червона прострочка в оббивці.

Новий кросовер Mazda CX-5 сповнений технічних нововведень. Була зроблена педаль газу гострішою, а сам алгоритм управління 6-діапазонную АКПП вдосконалився. В результаті цього технічна зв’язка трансмісії вийшла на новий рівень.

Як зазначають японські інженери, педаль газу стала набагато чутливішою та більше відчувається зворотний зв’язок з двигуном. Mazda обіцяє, що також відчутно скоротиться й витрата палива. Зазначимо, що двигун Mazda CX-5 завжди відрізнявся технологічністю, чудовою динамікою та помірною витратою.

Mazda CX-5 2021 модельного року буде оснащуватися одним з двох двигунів. Базова версія отримає 2,5-літровий мотор I4, який видає 187 кінських сил. Модифікація з турбонаддувом видає потужність 250 кінських сил.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnet.com