Новий кросовер Toyota Corolla Cross помітили на випробуваннях в США (фото)

Позашляхову Toyota Corolla з приставкою Cross тестують на дорогах в США. Подейкують, що виробництво новинки може розпочатися вже у вересні поточного року.

Судячи з фото, японська новинка не дуже схожа на актуальну модель Corolla. У машини інше оформленням передньої частини. Крім того, автомобіль має іншу оптику та кузов. Профіль японської новинки можна назвати класичним з мінімальним рельєфом з боків і досить оригінальною лінією даху. Ззаду є абсолютно інші фари.

Технічні характеристики нового Toyota Corolla Cross виробник поки не розголошує. Не виключено, що автомобіль отримає такі ж силові установки, як і версія, що продається в Таїланді. Йдеться про 1,8-літровий 4-циліндровий двигун віддачею в 140кінських сил (175 Нм). Мотор працює разом із варіатором і переднім приводом. Крім того, автомобіль може отримати гібридну силову установку, яка складається із 72-сильного електричного мотора та 98-сильного ДВЗ.

На ринку нова Toyota Corolla Cross з’явиться наприкінці поточного, або на початку 2022 року.

Раніше повідомлялось, що найдоступніший варіант Toyota Corolla Cross обійдеться в 31 100 доларів. Чи буде доступна модель на українському ринку, поки невідомо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...