Новий Chery Tiggo 9 розбили перед презентацією

Використовувалися стандарти різних організацій.

Компанія Chery провела краш-тести флагманського кросовера Chery Tiggo 9, який буде офіційно анонсований лише цього тижня, проте його зображення та характеристики вже відомі.

Компанія розбила кілька кросоверів, використавши різні методики. Фронтальне зіткнення з повним перекриттям було проведено за стандартами C-NCAP. Удар із перекриттям 25% взяли у китайського інституту страхування C-IASI. Зіткнення з візком із перекриттям 50% та бічні удари були виконані за методикою Euro-NCAP.

Як повідомляється, під час краш-тестів оцінювали безпеку та пошкодження водія та пасажирів Chery Tiggo 9. Оцінка електронних асистентів та безпеки пішоходів не проводилася.

Chery Tiggo 9 впорався зі зіткненням із повним перекриттям на швидкості 50 км/год. Передні стійки, які відповідають за безпеку водія та пасажира переднього ряду, уникли деформації. Також вони витримали удари з перекриттям 25% та 50%.

Бічні удари Chery Tiggo 9 теж витримав добре, середня стійка не прогнулась до салону, хоча двері помітно деформувалися. Втім після удару їх можна було відкрити. Подушки безпеки спрацьовували коректно у штатному режимі.

У кожному краш-тесті Tiggo 9 отримав максимальну оцінку, що відповідає п’яти зіркам. Кузов автомобіля на 85% складається з високоміцної сталі, 16% з якої термоформована сталь.

Презентація машини відбудеться 27 лютого, днями ми публікували нові якісні зображення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com