Нові авто BMW не отримали підтримку Android Auto і Apple CarPlay

Деякі нові автомобілі BMW тимчасово постачаються без підтримки систем Android Auto та Apple CarPlay. Це пов’язано з тим, що через глобальну нестачу напівпровідникової продукції автовиробнику довелося змінити постачальника чипів. Нові чипи не підтримують Android Auto та Apple CarPlay, але в майбутньому це буде виправлено за допомогою програмного оновлення.

“Чипи, які використовуються у випущених у перші чотири місяці року автомобілях, потребують оновлення програмного забезпечення, щоб бути повністю функціональними і пропонувати можливість використання Apple CarPlay, Android Auto і Wi-Fi”, – йдеться в заяві BMW.

Незважаючи на це, власникам нових BMW не доведеться довго чекати появи підтримки Android Auto та Apple CarPlay. Згідно з наявними даними, відповідне оновлення BMW має намір випустити «не пізніше кінця червня». Автовиробник не уточнив, які саме моделі та в якій кількості порушені цією проблемою. Відомо лише, що автомобілі з 6P1 у виробничому коді поставляються без підтримки Android Auto і Apple CarPlay. За даними джерела, автовласники зі США, Великобританії, Італії, Іспанії та Франції повідомляють про відсутність цих функцій.

Зазначимо, що відсутність підтримки Android Auto та Apple CarPlay не перша жертва, на яку довелося піти BMW через дефіцит чипів. У листопаді минулого року компанія повідомила, що деякі нові автомобілі будуть поставлятися без сенсорних екранів і деяких інших функцій. Натомість BMW надала автовласникам авто з неповним набором функцій кредит у розмірі $500.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com