Нове електричне спортивне шасі від Lotus отримає не тільки Alpine

Британці розробляють платформу, яку зможуть запозичити і інші автовиробники.

Нещодавно ми писали, що французький концерн Renault прийняв рішення зробити свій спортивний бренд Alpine повністю електричним. При цьому флагманський спорткар, який в 2024 році має замінити бензинове купе A110, буде створений спільно з британською компанією Lotus.

Тепер видання Automotive News наводить слова глави Lotus Філа Пофама про те, що його компанія готова ділитися шасі не тільки з Alpine, але і з будь-яким іншим автовиробником. За словами Пофама, нова архітектура буде досить універсальною, щоб її можна було використовувати для побудови широкого ряду спортивних електричних машин.

Виходить, що в Alpine не буде ексклюзивних прав на використання електричної платформи Lotus. В якості інших клієнтів першими на думку спадають власники Lotus, китайська корпорація Geely. Останній також належить Volvo і бренд Polestar, який стає повністю електричним.

Нагадаємо, що саме Lotus був першим партнером «Тесли», надавши для побудови дебютної моделі Roadster шасі від своєї бензинової моделі Elise. На тій же базі збирався будувати електромобілі стартап з відродженим історичним брендом Detroit Electric.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com