Nissan представив електричний фургон із запасом ходу майже 500 км (фото)

Компанія Nissan оновила фургон Interstar. Окрім посвіжілого зовнішнього вигляду модель отримала електричну силову установку.

Nissan не став вдаватися в подробиці, але зазначив, що бічні двері стали на 40 мм ширшими, а вантажний простір – на 100 мм довшим. Покупцям буде доступний широкий спектр модифікацій заводського виготовлення, включаючи варіанти Tipper, Dropside і Box Van. Nissan також заявив, що фургон зможе перевозити до 2000 кг у кузові та буксирувати причіп масою до 2500 кг для варіантів із ДВЗ.

Фургону «значно покращили» маневреність, оскільки діаметр повороту було зменшено на 1,5 м. Компанія також зазначила, що модель буде оснащена безліччю систем допомоги водію, включаючи екстрене гальмування, попередження про сонливість, систему допомоги при розгойдуванні причепа та систему контролю тиску в шинах.

Повністю електричний варіант Interstar-e оснащений акумуляторною батареєю ємністю 87 кВт•год, що забезпечує запас ходу більше 460 км. Коли акумулятор розряджено, фургон можна за 30 хвилин зарядити і проїхати ще 252 км.

Оскільки Interstar-e «розроблений насамперед для їзди містом», компанія також запропонує меншу батарею ємністю 40 кВт•год. Обіцяють зробити модель доступнішою, хоча запас ходу скоротиться приблизно до 200 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!