NIO змінив назву найновішого кросовера ES7 для Європи

7 жовтня NIO провела презентацію в Берліні, де представила три моделі: седани ET5 та ET7, а також кросовер EL7. Про інші електромобілі компанії поки що нічого не йдеться. Першими випробувати китайські машини зможуть мешканці Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Данії та Швеції.

Китайський стартап NIO готується до експансії в Європі, для чого анонсував відразу кілька новинок, серед яких і нещодавно представлений кросовер ES7.

Цей буквений індекс збентежив компанію Audi, яка поспішила почати судові розгляди, вважаючи, що така назва спантеличує покупців і співзвучна зі спортивною лінійкою седанів Audi S. У NIO ж наполягали на оригінальності та систематичному виборі такої назви, проте німці все ж таки оскаржили свою точку зору, і тепер китайцям доведеться перейменовувати лінійку кросоверів ES6, ES7 та ES8. Першою моделлю, що стала жертвою ренеймінгу, став ES7, який відтепер називається EL7.

Німецькі, норвезькі, голландські, шведські та датські сайти NIO вже перейменували ES7 на EL7, тоді як на глобальному сайті NIO все ще відображається назва ES7. Що цікаво, з усіх європейських сайтів зникли будь-які згадки про ES6 та ES8. Цілком можливо, що вони повернуться, але вже під новими найменуваннями.

Нагадаємо, сьогодні ES7 вважається найдинамічнішим кросовером NIO. Сумарна віддача двох електромоторів досягає 653 кінських сил, що дозволяє набирати першу сотню всього за 3,9 секунди. Усього доступно три батареї на вибір: на 75, 100 і аж 150 кіловат-годин. В останньому випадку дальність ходу становитиме близько 850 кілометрів за китайською методикою CLTC. Ціни на модель стартують з позначки 468 тисяч юанів, а за найдорожчі виконання доведеться викласти 526 тисяч юанів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co