NIO збирається запустити свій бюджетний суббренд

Нова бюджетна марка випустить електромобіль вартістю $31300.

NIO розробляє новий бюджетний суббренд. Про це стало відомо журналістам cnevpost.com з нової звітності стартапу, яка була викладена днями.

Згідно з новими даними, NIO в таємниці збирає команду для перспективного бренду. Першою моделлю повинен стати автомобіль, чия ціна вкладеться в 200 тисяч юанів (31300 доларів). Для цього створять додаткову науково-дослідну групу в Шанхаї

Даний хід цілком зрозумілий, якщо згадати, що в NIO називають себе преміальним виробником і не хочуть влазити в нижчі сегменти. Відзначимо, що машини китайської марки не продаються за цінами нижче 358 тисяч юанів (близько 56 тисяч доларів).

Повідомляється, що проєкт зі створення нового бренду знаходиться в початковій стадії. Відомо, що в документах він проходить під чотирибуквенним кодом. А ось з назвою керівництво ще не визначилася.

Перспективною моделлю можна було б назвати концепт NIO EVE, який був представлений на Шанхайському автосалоні в цьому році. Однак машина все ж досить велика і не підходить для більш бюджетного, ніж NIO позиціювання.

Більш вірогідним первістком новоствореної марки міг би стати недавно виявлений в одному з тендерів проєкт Gemini. Але і це виявилося всього лише слухом. Офіційні представники марки відзначили, що Gemini вийде в наступному році, буде мати шильдик NIO і абсолютно точно не буде бюджетним.

Нагадаємо, якийсь час назад стало відомо, що концерн NIO продовжив свій виробничий контракт з JAC з травня 2021 по травень 2024 року. У гамі так само будуть значитися кросовери ES8, ES6, EC6 і седан ET7. Крім того, заплановано розширення модельного ряду, але подробиць не повідомляється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...