NIO визнаний в Китаї найперспективнішим брендом

Преміальний виробник електромобілів перевершив всі очікування, які тільки могли бути у китайських покупців.

Вкрай успішний стартап NIO визнаний в Китаї найперспективнішим брендом, обігнавши навіть американську Tesla, йдеться в звіті China Economic Times, який з’явився в четвер.

NIO з’явився в 2014 році, і вже тоді мав наполеонівські плани із захоплення ринку. На сьогоднішній момент він є фактично самим швидкозростаючим і перспективним брендом як мінімум в Китаї. Потенційна вартість активів компанії вже досягла 736,1 мільярда юанів.

China Economic Times провів дослідження, в якому було вивчено понад 200 нових брендів, які з’явилися на ринку Китайської Народної Республіки за останні 10 років. У розрахунок бралися ті виробники, чий темп зростання виторгу перевищує середні показники по галузі.

Серед нових брендів, які ростуть особливо швидко, можна відзначити NIO, Li Auto і XPeng Motors. Вони ростуть в десятки, а то і в сотні разів швидше за всі інші марки.

Лідерство NIO в цьому питанні особливо показове. Ціна акцій фірми тільки за останній рік зросла більш ніж в 10 разів, тим самим перевищивши вартість акцій німецького BMW. При цьому, китайський виробник продає суттєво менше, ніж баварці.

Цей факт прекрасно усвідомлюють в керівництві марки. У першому кварталі цього року NIO вдалося реалізувати понад 20 тисяч електромобілів. Водночас німецькі бренди Mercedes-Benz, BMW і Audi змогли продати більше ніж 800 тисяч автомобілів з ДВЗ. У NIO сподіваються, що вони зможуть істотно скоротити розрив як мінімум з BMW.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cet.com.cn

Коментарі
Завантаження...