Стартап NIO позбувся дефіциту чипів і відвантажив рекордну кількість машин

Китайський електромобільний стартап NIO поділився результатами своєї діяльності за червень цього року, повідомляє cnbc.com.

Виробник преміальних автомобілів зміг подолати дефіцит чипів за рахунок менших постачань в травні. Тим самим NIO зробив своєрідний фінт вухами, щоб підвищити котирування своїх акцій.

Результатом стратегічних кроків стало відвантаження 8083 автомобілів NIO в червні. Це рекордна цифра для бренду. Тим самим, за другий квартал цього року марка змогла поставити 21896 автомобілів. Нагадаємо, що первинні прогнози були на рівні 21-22 тисяч машин, тобто китайці чудово впоралися з поставленими завданнями.

За все півріччя стартапу вдалося відвантажити близько 41900 електромобілів, що майже досягло результату NIO за весь минулий рік, який становив 43728 машин. Таким чином можна зробити висновки про зразкові можливі результати за весь рік. Не виключено, що китайці так і не зможуть подужати планку в 100 тисяч екземплярів, але ось сумнівів в тому, що вони подвоять свої торішні продажі не виникає.

Поки що ці цифри виглядають вельми слабенько на тлі американської Tesla, якій вдалося тільки за перший квартал поточного року відвантажити 184800 автомобілів, проте той факт, що Китайські стартапи ударними темпами наздоганяють американські стає все більш явним.

Особливо знаменно на цьому тлі виглядають акції NIO, які за цей рік змогли вирости на 9 відсотків, в той час, як у Tesla вони впали на 3,5%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com

Коментарі
Завантаження...