NIO почне продажі електромобілів у США до 2025 року

Компанія має намір вже цього листопада встановити в Сполучених Штатах станцію швидкої зміни батарей для тестової експлуатації.

Ні для кого не є секретом, що китайський стартап NIO активно розвиває експортні напрямки. Ще у грудні 2021 року в компанії оголосили, що до 2025 року бренд з’явиться у 25 країнах.

Першою країною, де дебютувала марка, стала Норвегія. Зараз NIO поступово виходить на ринки Німеччини, Нідерландів, Швеції та Данії. У 2023 році список поповниться Австрією, Бельгією, Францією, Угорщиною, Італією, Іспанією, Швейцарією, Португалією та Чехією.

У далекій перспективі китайці мають намір вийти на ринки США, Австралії та Японії. І зараз стало відомо, що до Сполучених Штатів NIO прийде лише 2025 року. Зрозуміло, жодних офіційних термінів оголошено не було, а інформація надійшла від джерел всередині компанії.

Крім того, вже в листопаді NIO планує встановити для дослідної експлуатації в американському місті Сан-Хосе станцію швидкої зміни батарей. І навіть це не так дивує. Виявляється, якийсь час тому китайці вже ввезли до США чотири електричні кросовери ES8 і активно наймають персонал для так званих NIO House (демонстраційні зали). А в тому ж Сан-Хосе компанія знімає велику офісну будівлю, в якій розмістить свою штаб-квартиру та науково-дослідний центр.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про плани NIO щодо будівництва першого заводу за межами КНР. Виробляти, втім, він буде станції швидкої зміни батарей, а не електромобілі. Як запевняє виробник, збірний майданчик підібрали у місті Пешті. Станції швидкої зміни батарей розраховується встановлювати у Німеччині, Голландії, Норвегії, Швеції та Данії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело eletric-vehicles.com