NIO готується до виходу на ринок Німеччини

Трохи відставши від конкурентів з виходом на ринок Норвегії, китайська компанія бажає розширити експансію в Європі.

Виробник преміальних автомобілів з КНР може почати продажі в Німеччині, про це стало відомо ресурсу cnevpost.com.

NIO відверто відстає від своїх конкурентів в особі BYD і XPeng з освоєння ринку Норвегії. Попри це, NIO першим почав формувати мережу зарядних станцій на території скандинавської країни. Проте, початок продажів відбудеться тільки через два місяці, вже зараз конкуренти змогли реалізувати по декілька сотень своїх автомобілів, і до того терміну тільки збільшать розрив. NIO ризикує загубитися на фоні китайських побратимів.

Але не все так погано, адже в керівництві марки відразу ж розраховували на повноцінне вторгнення в Європу. Китайські ЗМІ впевнені, що наступною зупинкою для бренду стане Німеччина. NIO хоче найняти менеджера для своїх операцій в цій країні. Це стало відомо завдяки опублікованій в LinkedIn вакансії на посаду п’ять днів тому. Цікаво, що вона відразу ж зібрала 173 заявки.

NIO в своїх вимогах до працівника зазначає, що ця посада є ключовою для розвитку китайського бізнесу в Європі, тому компанії потрібна людина з великим досвідом і знаннями, щоб забезпечити успішний старт в ще одній європейській країні. Плюс до цього в вакансії підкреслюється той факт, що NIO був і залишається виробником, який орієнтований на споживачів. Зрозуміло і в Німеччині марка хоче зберегти цей статус.

Головним претендентом на роль первістка на цьому ринку є кросовер ES8, який вже має сертифікат для продажу по всьому ЄС.

Нагадаємо, що бос NIO ще в травні було процитовано німецьким журналом Der Spiegel, згідно з яким продажі китайських автомобілів в Німеччині повинні початися в 2022 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...