Німецький Wiesmann представив 680-сильний електрокабріолет

Після багаторічної перерви незалежний виробник спортивних автомобілів з Німеччини Wiesmann повернувся до роботи з ретрокабріолетом Project Thunderball. Однак під капотом ви не знайдете знаменитих бензинових “шісток” або “вісімок” від BMW: тепер це електромобіль.

Натомість електромоторів у нового “Вісмана” аж два. Цікавий факт: два електродвигуни не обов’язково означають повний привід. В даному випадку обидва встановлені на задній осі, щоб надати машині драйвовіший характер. Це далеко не перший задньопривідний електричний кабріолет: найпершим у новітній історії електромобіля став оригінальний Tesla Roadster .

А ось що точно вдалося зберегти Project Thunderball – так це зовнішність, в якій присутні ті самі знайомі нотки. Так, новинка трохи відрізняється від своїх попередників, проте знамениті грати радіатора і чотири фари спереду на місці. Корми теж зберегли дух попередніх моделей марки.

Силова установка, як зазначалося вище, і двох електродвигунів сумарної потужністю 680 кінських сил. Крутний момент складає 1100 Нм. Першу сотню машина розмінює за 2,9 секунд, а маса всієї конструкції досягає 1700 кілограмів. На жаль, про максимальну швидкість поки ні слова.

Живляться електромотори від батареї ємністю 83 кВтг, що підтримує напругу 800 вольт. Тобто, її можна заряджати пристроями для швидкої зарядки потужністю до 300 кВт. Крім того, Wiesmann Project Thunderball має систему рекуперації при гальмуванні. Запас ходу на одній зарядці досягає 500 кілометрів (за неназваною методикою).

Приблизна дата ринкового дебюту, цінник та тираж поки що не озвучено. Відомо лише те, що будуватимуть електромобілі там же, де всі “Вісмани” – на заводі у німецькому місті Дюльмен. Причому більшість співробітників-ветеранів компанії досі перебувають у строю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело wiesmann.com