Німецькі фахівці назвали найменш надійні автомобілі

Очолили антирейтинг Kia Ceed, Hyundai i20 і Kia Sportage.

Фахівці німецького автомобільного клубу ADAC провели дослідження машин 25 різних автовиробників і опублікували список найменш надійних автомобілів у віці від 3 до 10 років. Враховувалися поломки, зафіксовані протягом перших кількох місяців 2021 року.

Перше місце в цьому антирейтингу посів 10-річний Kia Ceed. Більша частина (52,7%) таких автомобілів мають різні поломки (стартер, паливна помпа, електрика і свічки запалювання), при цьому протягом перших кількох років експлуатації вони не доставляють власникам ніяких проблем.

Друге місце займає Hyundai i20 (42,2%), при цьому у даних автомобілів ламаються стартер, дверні замки, а також система запалювання. Третє місце займає найпопулярніший кросовер останніх років Kia Sportage, який має проблеми у 38,6% випадків. Причому поломки у нього приблизно такі ж, як у Kia Ceed.

Крім того, в список найбільш проблемних автомобілів потрапили Smart Forfour (32,8%), Opel Insignia (32,1%), Ford S-Max (30,7%) і Renault Kangoo (30,1%), а також Seat Alhambra і VW Sharan.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com