Nikola випустить водневу вантажівку з запасом ходу 1448 км

Американська компанія Nikola поводилися дуже тихо з того часу, як в листопаді 2020 року розірвала партнерство з автогігантом General Motors. Тепер виробник детально презентував свій план по повністю електричним та водневим вантажівкам на паливних елементах.

Першою моделлю Nikola стане електрична версія вантажної машини Tre, яка буде мати діапазон до 482 кілометрів в Америці з акцентом на міські та регіональні перевезення. Після запуску цієї моделі компанія має намір випустити версію Tre з водневими паливними елементами, яка забезпечує дальність польоту до 804 кілометрів. Третьою моделлю стане двоспальний FCEV Sleeper, орієнтований на далекі вантажні перевезення з запасом ходу 1448 кілометрів.

Зазначається, що Nikola почне будівництво прототипів Tre FCEV в американському штаті Аризона та Німеччини вже в другому кварталі цього року. Робота над концептуальним проєктом буде закінчена до 2022 року. Згідно з поточними планами, серійне виробництво вантажівки повинно початися в другій половині 2023 року. Випробування прототипу вантажівки FCEV Sleeper запустять вже наступного року, а конвеєрна збірка намічена на другу половину 2024 року.

Варто нагадати, що обидві вантажівки – FCEV Nikola Tre та Nikola Two – використовуватимуть загальні силові модулі на паливних елементах та масштабовані системи зберігання водню, які зараз тільки знаходяться в розробці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autoblog.com

Коментарі
Завантаження...