Названі характеристики нового електрокросовера BMW iX

На спеціалізованому форумі BMW Bimmerpost з’явилися перші технічні характеристики довгоочікуваної баварської новинки, анонсованої ще кілька років тому — кросовера BMW iX.

У баварської новинки буде безліч «гіпертрофованих акцентів». Як повідомляють користувачі порталу BMW Bimmerpost, вже в стандартне оснащення електричного кросовера BMW iX увійдуть гігантські 20-дюймові колеса, які за бажанням клієнта, і за його гроші звичайно ж, можна буде поміняти на 21- або 22-дюймові. Крім того, автомобіль зможе похвалитися великим панорамним дахом під назвою Sky Lounge Roof і теплоізольованим вітровим склом.

Також в якості опції у моделі будуть доступні технологія Personal CoPilot, яка, швидше за все, пов’язана з функцією автономного водіння, і Natural Interaction. Остання, як очікується, дозволить управляти автомобілем за допомогою одних тільки жестів.

Також клієнти отримають преміальну аудіосистему Harman Kardon, але опціонально можна замовити дорожчу фірму Bower and Wilkins. Крім того, електрокар зможе похвалитися вдосконаленою медіасистемою iDrive. Новинка стане флагманом електричної лінійки BMW. Серійний випуск BMW iX повинен стартувати в другій половині нинішнього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co