NASCAR хоче запустити електромобільну гоночну серію

Знаменита Національна асоціація гонок серійних автомобілів (NASCAR) може відкрити нову серію перегонів на електромобілях. Причому перший демонстраційний заїзд нібито відбудеться вже у лютому 2023 року, якщо вірити документам, що злиті в мережу.

Відомо, що базуватися електромобілі NASCAR будуть на якійсь 900-вольтовій платформі, а їхня повнопривідна силова установка нібито складається з трьох електромоторів із сумарною потужністю понад тисячу кінських сил.

Кожна гонка складатиметься з двох 30-хвилинних етапів, у ній візьмуть участь 12 автомобілів, яким не можна буде заряджати або змінювати батареї під час перегонів. Щоб надати додаткову переконливість своїм заявам, джерело чуток навело недавню березневу цитату Стіва О’Доннелла, головного операційного директора NASCAR:

«Ми вивчаємо деякі можливості гоночної серії в цьому просторі, і всі наші OEM-партнери і потенційно нові OEM-партнери роблять великий крок вперед до електрифікації, тому для нас важливо вивчити цей простір.

Я думаю, що наші нинішні партнери виявляють великий інтерес до електрики, але ми розглядаємо NASCAR як місце, де ми раділи б усім. Так, якщо ви прийдете на уїк-енд NASCAR, ви зможете побачити будь-який тип технологій, який ви захочете протягом усього гоночного уїк-енду, тому ми розглянемо майбутнє електричної серії».

Нагадаємо, що нещодавно NASCAR офіційно оголосив про перехід на гібридні силові агрегати з 2024 року. При цьому вже зараз гоночний болід Next Gen зазнав значних змін для збільшення притискної сили. Тобто, NASCAR готується до серйозного збільшення потужності своїх болідів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co