Найшвидша у світі садова тачка потрапила до Книги рекордів Гіннесса

Найшвидшу на планеті садову тачку збудував у своєму гаражі 35-річний механік з Уельсу Ділан Філліпс, пише The Drive. У рамках британського Тижня швидкості Straightliners він розігнав незвичайний транспортний засіб до 84,627 км/год і забезпечив собі запис у книзі рекордів Гіннеса.

Як заявив сам Ділан Філліпс, спочатку тачку з мотором він побудував виключно заради розваги. Експериментуючи зі своєю розробкою, Філіпс зміг розігнати її приблизно до 60 км/год, після чого, будучи в пабі, поставив питання існування у Великій Британії швидших тачок. Виявилося, що у Книзі Гіннеса навіть зафіксовано рекорд швидкості для таких «спорткарів», і Філліпс вирішив його побити.

Попередній рекорд було встановлено ще у 2020 році та становив 74 км/год. Його автором виступив ще один британець Кевін Нікс, який був присутній на тому ж полігоні, де Ділан Філліпс побив його досягнення. Кевін паралельно намагався потрапити до книги Гіннеса як пілот найшвидшого BMX-велосипеда з мотором. Примітно, що Кевін Нікс більш відомий як будівельник «найшвидшого у світі сараю».

Ще про один незвичайний рекорд Гіннеса стало відомо в листопаді минулого року. Британський каскадер Пол Свіфт зміг провести пікап Ford Ranger, що рухається на двох колесах, через ворота шириною 88 сантиметрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!