Найненадійніші бензинові автомобілі з пробігом: їх варто обходити стороною

За статистикою найновішими автомобілями, що продаються, є машини з бензиновими силовими агрегатами. Вибір таких автомобілів на вторинному ринку досить великий, проте іноді зустрічаються авто, що завдають власникам серйозних проблем і потребують значних витрат на їх усунення.

Журналісти британського видання WhatCar склали список найненадійніших бензинових автомобілів на вторинному ринку, ґрунтуючись на відгуках автовласників.

Відкриває список Mini Cooper зразка 2007-2014 року. З погляду надійності у цьому поколінні хетчбеків не все було гладко із самого початку. Найбільше проблем виявилося у власників бензинових версій. Приблизно 48% власників постраждали від відмов двигуна та електроустаткування. Рейтинг надійності цієї моделі становив 71,5%.

Бензинові ліфтбеки Skoda Octavia, випущені з 2004 до 2013 року, назвали ненадійними 47% власників. Основні скарги пов’язані з підвіскою, двигуном та електричною системою, не пов’язаною з силовим агрегатом. Показник надійності Octavia – 71,2%.

Компактний хетчбек Nissan Micra 2010-2016 років випуску теж виявився слабкою ланкою в модельному ряду японського автогіганта. 47% власників таких автомобілів зіткнулися із проблемами. З них 29% довелося виправляти дефекти підвіски, а 24% – несправності бензинового двигуна чи електрики. Рейтинг надійності Nissan Micra – 66,4%.

Кросовер Nissan Qashqai зразка 2014-2021 з бензиновим двигуном виявився менш надійним, ніж його дизельний аналог. Співвідношення технічних проблем становило 43% проти 30% відповідно. Найбільш поширеними причинами поломок моделі стали відмови ДВЗ та електричних систем, далі йдуть проблеми кондиціонера та акумулятора. Рейтинг надійності Nissan Qashqai становив 64,4%.

На седанах Mercedes-Benz C-Class 2014-2021 років у 46% випадків спостерігалися складнощі з бензиновим двигуном, а також з електричною та вихлопною системами автомобіля. Показник надійності моделі становив 54,9%.

44% власників бензинових Opel Astra, вироблених у 2009-2015 роках, скаржилися на різні несправності, причому найбільше часто згадувалися поломки двигуна, кондиціонера, електрообладнання, вихлопної системи, механічної та автоматичної коробки передач, а також підвіски. Рейтинг надійності Opel Astra – 52,4%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!