На заводі Tesla у Німеччині сталася пожежа

Стало відомо, що на заводі компанії Tesla у Німеччині сталася пожежа, у гасінні якої брали участь понад 50 пожежників. Об’єктом займання стала велика купа картону, паперу та деревини, які були підготовлені для подальшої утилізації.

За даними джерела, спалах відбувся у північно-східній частині території заводу, поблизу пункту прийому вторинної сировини, який займає підрядна організація. У цьому місці відбувається подрібнення відходів виробництва для подальшої переробки. Що саме спричинило пожежу, не повідомляється, але відомо, що інцидент обійшовся без людських жертв.

Місцеві активісти, які давно виступають проти заводу Tesla з екологічних міркувань, поспішили скористатися інцидентом.

«Наші найгірші побоювання справдилися. Ми вимагаємо зупинення виробництва до з’ясування причин та обставин, а також виконання всіх заходів безпеки у водоохоронній зоні», — заявив один із представників громадянської ініціативи Grünheide.

Зазначимо, що це не перша пожежа на заводах автовиробника. Раніше цього року на паркуванні заводу Tesla у Фрімонті, штат Каліфорнія, спалахнули дерев’яні піддони. У 2019 році Управління з охорони навколишнього середовища США оштрафувало Tesla за неналежне очищення легкозаймистих фарб та сумішей розчинників, а пожежна служба Фрімонта зобов’язала компанію оснастити завод модернізованим аварійно-рятувальним обладнанням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com