На продаж виставлено унікальну “Волгу” з 300-сильним мотором V8

Днями на одному з сайтів продажів авто опублікували цікаве оголошення з унікальною “Волгою” за ціною близько 400 тисяч гривень. Автовласник ГАЗ-310221 встановив на радянську модель японський двигун 3uz-fe замість рідного 2,5-літрового мотора на 90 кінських сил.

Це 300-сильний двигун V8 місткістю 4,3 літра. Агрегується двигун з 6-швидкісним “автоматом”. Систему заднього приводу залишили без змін, при цьому міст укомплектований диференціалом, що дозволяє автомобілю пересуватися бездоріжжям. Крім того, машину оснастили позашляховими колесами та збільшили кліренс.

Інтер’єр на сім місць стильно оформили з використанням шкіри. Автівка має люк, кондиціонер, навігатор, а також відеокамеру заднього огляду. Заощадити на бензині дозволить газобалонне обладнання. Кузов пофарбували в забарвлення камуфляжу. Також власник зробив багажник на даху для виїздів в експедицію та встановив додаткову світлотехніку.

Всі коригування офіційно задокументовані, тобто з реєстрацією цього транспортного засобу та подальшої експлуатації труднощів не буде. За словами продавця, на реалізацію проєкту по глибокому тюнінгу “Волги” пішло два роки. Зазначається, що робота була закінчена 20 років тому. За два десятиріччя автівка проїхала всього 23 тисячі кілометрів.

На все перетворення власник витратив близько 400 тисяч гривень. За ці кошти можна придбати, наприклад, якийсь китайський позашляховик, але на нього ніхто не буде звертати увагу на дорозі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ampercar