На Кіпрі знайшли місто-привид з десятками раритетних автівок

На офіційній сторінці британської реставраційної майстерні Landbeasts Automobile Classica в соцмережах опублікували цікаві фото міста-примари, в якому ще з 1974 року без руху стоїть безліч унікальних автівок. Зазначається, що вивезти звідти нічого не можна.

Йдеться про кіпрське місто Фамагусті, де до літа 1974 року район Вароша був одним з найпопулярніших у світі курортів. Через великий попит та наплив відпочивальників, в місті було побудовано величезну кількість готелів. Цей курорт був улюбленим місцем відпочинку знаменитостей того часу. У Вароші часто бували Бріжит Бардо, Річард Бартон, Елізабет Тейлор, Рекел Уелш та інші зірки.

Але все змінилося 20 липня 1974 року, коли на територію Кіпру вдерлися турки. Вже 15 серпня місто Фамагуст було окуповано. В результаті країна була розколота надвоє. Грекам, які жили в Вароші було наказано покинути місто. З того часу їм заборонили повертатися у квартал. Район був закритий для відвідування, але у 1990 році в місто почали пропускати журналістів.

У 1984 році Рада безпеки ООН підписав резолюцію і заборонив будь-які спроби заселення міста усіма “крім його мешканців”. В результаті Варош залишається покинутими містом з безліччю техніки. Тут колись був автосалон японської компанії Toyota, деякі моделі 70-х років все ще стоять у вітринах.

Треба зазначити, що за спробу проникнути на територію міста загрожує штраф близько 500 євро. Час від часу Знаходяться сміливці, які таємно проходять на закриту територію та примудряються вкрасти запчастини, а іноді навіть цілі авто для реставрації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.oboz

Коментарі
Завантаження...