На дорогах України з’являться нові дорожні знаки

На українських дорогах України незабаром з’являться нові дорожні знаки. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, йдеться не про абсолютно нові дорожні знаки: у чотирьох дорожніх знаках тепер можна використовувати піктограми, які позначають об’єкти туристичної та спортивної інфраструктури, а також об’єкти культурної спадщини.

«Доповнено главу 5 «Інформаційно-вказівні знаки» розділу 33 «Дорожні знаки» Правил новим абзацом, який встановлює, що на знаках 5.57-5.60 можуть застосовуватись піктограми обʼєктів туристичної інфраструктури, спортивних споруд, обʼєктів культурної спадщини, зображення яких визначаються ДСТУ 9114:2021. До інформаційно-вказівних знаків додано нові зображення знаків з застосуванням коричневого тла при позначенні обʼєктів туристичної інфраструктури, спортивних споруд, обʼєктів культурної спадщини, а саме: 5.57 «Попередній покажчик напрямків», 5.58 «Попередній покажчик напрямку», 5.60 «Покажчик напрямків»», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що гроші з фонду на ремонт доріг у 2024 році будуть переведені на безпеку й оборону.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!