Mitsubishi Pajero повертається: розкішний позашляховик на платформі Outlander стане гібридним

Mitsubishi Motors, яка потрапила кілька років тому в скандальну ситуацію з невідповідністю заявлених і реальних показників витрати палива, і згодом стала частиною альянсу Renault-Nissan завдяки купівлі контрольного пакета акцій Nissan, незабаром представить відроджену версію свого знаменитого Mitsubishi Pajero. За даними японського видання Best Car, новий Pajero, який запланований до випуску в 2027 році, буде люксовою версією Outlander з гібридною установкою, що підключається.

Новий Mitsubishi Pajero обіцяє перевершити по розкоші та позашляховим можливостям навіть такі автомобілі, як Range Rover, попри сумніви щодо можливості Mitsubishi конкурувати з такими моделями. Виходячи з інформації від джерела, знайомого з внутрішніми процесами в компанії, було ухвалено рішення відмовитися від використання платформи середньорозмірного пікапа L200 на користь комфортабельнішого і динамічнішого рішення.

Однак питання про те, чому не було розглянуто можливість використання платформи Y63 від Nissan Patrol 2025 для нового Pajero, залишається відкритим. Враховуючи, що цей позашляховик, відомий також як Armada та Infiniti QX80, побудований на рамній конструкції та оснащений потужним V6 із подвійним турбонаддувом, такий вибір міг би стати ідеальним рішенням для наступного покоління Pajero.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com