MG випередив Tesla за продажами в Швеції

У минулому місяці кожен другий проданий в Швеції автомобіль був на батарейках.

Екс-британський бренд зміг посунути на ринку електромобілів Швеції седан Tesla Model 3, розповідає thedriven.io.

Довгий час в Швеції діяли особливі правила щодо електромобілів. І тільки недавно уряд зробив послаблення в податковому кодексі країни, тепер електричний транспорт деякий час буде обкладатися податком за старою ставкою. Після цього продажі таких автомобілів злетіли до небес.

Але головне, що колишній лідер, американський седан Tesla Model 3, був зміщений кросовером MG ZS EV китайського виробництва. А по всій країні кожен другий проданий автомобіль став так чи інакше електричним – чи то гібрид або чистий електромобіль. Більш того, частка продажів BEV помітно вище гібридів PHEV, число яких склало близько 14 тисяч примірників.

Червневі результати виявилися настільки високими, що шведський ринок електромобілів зміг зрівнятися з норвезьким, який по праву вважається найбільшим в Скандинавії. Всього в Швеції було зареєстровано 69 280 легкових автомобілів. У Норвегії цей показник склав близько 69 367 машин, тим самим менше ніж 100 одиниць продажів відокремлюють дві країни одна від одної.

Цікавим залишається факт того, що MG ZS зміг разюче підвищити свої продажі. Наприклад Tesla Model 3 продалася в травні тиражем в понад 8 тисяч примірників. А це означає, що число китайських кросоверів в червні перевалило цю цифру, при цьому досить разюче. Проте точних даних поки що немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело thedriven.io

Коментарі
Завантаження...