Mercedes відкличе 340 тис. автомобілів в США через проблеми з програмним забезпеченням

Американський підрозділ Mercedes-Benz відкликає 342366 нових автомобілів, оскільки встановлене в них програмне забезпечення мультимедійної системи MBUX може привести до того, що дисплей не увімкнеться або перезавантажиться після запуску і некоректно відобразить зображення з резервної камери.

Згідно з документом, поданим в NHTSA, камери заднього виду на транспортних засобах, які не виводять зображення на екран монітора, обмежують оглядовість водієві, збільшуючи ризик аварії або травми. Відкликання розповсюджується на широкий спектр моделей автомобілів, в тому числі певні випущені в період з 2019 по 2021 року CLA-Class, GLE/GLS-Class, A-Class, E-Class, E-Class Coupe і Convertible, GLA/GLB-Class, GLC-Class, 4-дверні купе CLS-класу і AMG GT-класу.

Розслідування автовиробника по цій проблемі показало, що система MBUX може не ініціалізовуватися, як передбачалося, «в залежності від конкретної комбінації умов». Представник Mercedes-Benz сказав, що компанії не відомо про будь-які аварії або травми, пов’язані з цією проблемою. Mercedes-Benz заявила, що планує повідомити 21 травня дилерів, а власників транспортних засобів 13 липня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com