Маск заявив, що на сонячних батареях фургон Tesla зможе проїхати 48 км

Представити абсолютно новий транспортний засіб глава Tesla пообіцяв вже зовсім скоро, але ціну не назвав.

Раніше в мережі вже ходили чутки про те, що компанія Tesla планує зайнятися не тільки легковими автомобілями, а й більшими моделями. Тепер глава компанії Ілон Маск офіційно підтвердив, що в найближчому майбутньому Tesla дійсно планує представити світові повністю електричний фургон, який буде обладнаний спеціальною розкладним дахом з встановленими на ньому сонячними батареями. Завдяки цьому рішенню новий транспортний засіб компанії отримає додатково 48 кілометрів ходу в день. Фактично, якщо користувачеві не потрібно проходити більшу відстань, фургон буде повністю автономний.

Ілон Маск заявив, що встановлювати сонячні батареї на даху легкових автомобілів безглуздо, бо площа замала і ефективно підзарядити автомобіль все одно не вийде. Інша справа — дах фургона, який завдяки пристойній площі дозволяє розмістити досить великі сонячні батареї для підзарядки акумуляторів транспортного засобу. Більш того, нову модель можна буде укомплектувати спеціальними додатковими сонячними панелями, які будуть розкриватися під час стоянки для набору енергії від сонця. А ще Маск запропонував встановлювати сонячні батареї на даху будинку, щоб заряджати фургон від них — тоді не потрібно підключатися до електромережі або зарядних станцій.

На жаль, характеристик самого фургона Маск не повідомив — скільки буде проходити на одному заряді батареї майбутній продукт Tesla не зовсім зрозуміло. Але, швидше за все, запас ходу буде більшим, ніж у вже представлених легкових автомобілів, оскільки фургон дозволяє встановити більш ємні акумулятори.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co