Маск вже сумнівається в здатності Tesla Roadster літати

За словами глави компанії, для того, щоб реалізувати таку опцію доведеться ще серйозно доопрацювати технологію.

Ми сьогодні вже писали про те, що Ілон Маск сказав в подкасті Джо Рогана про перспективний фургон Tesla. Не менш цікавою став відповідь глави компанії на питання про здатність нового спорткара Roadster літати.

Як ми вже повідомляли, в якості опції для Tesla Roadster планується запропонувати пакет від спорідненої космічної компанії SpaceX, що включає балон високого тиску і пневматичні реактивні двигуни, на зразок тих, що використовуються на космічних ракетах для коригування курсу.

Передбачалося, що таких двигунів буде як мінімум чотири. Задній прискорить розгін, передній допоможе при гальмуванні, а бічні утримають автомобіль в поворотах. Їх одночасне включення дозволить машині злетіти в повітрі.

Тепер Маск з упевненістю заявив тільки про задній реактивний двигун з тягою в три тонни, сопла якого будуть ховатися за номерним знаком «як у машин Джеймса Бонда». Що стосується здатності ширяти, то Маск зазначив, що хоче реалізувати таку можливість, але вперше допустив, що затія може виявитися невдалою.

«Я хочу, щоб машина ширяла. Але при цьому мені важливо переконатися, що вона … не буде вбивати людей. Так що вважаю ми повинні обмежити висоту польоту. Наприклад, не вище метра над землею, може бути шість футів (183 см). Щоб у разі відмови реактивної тяги ви б при падінні поламали підвіску, але самі залишилися неушкоджені».

Також Маск зазначив, що при замовленні пакета від SpaceX клієнтам доведеться відмовитися від заднього ряду сидінь. Саме там буде розміщений балон зі стисненим повітрям, а також реактивні двигуни.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co