Lucid Motors відновлює Saab: електричний SUV Rover представлений у вигляді концепту

Хоча бренд Saab можна вважати неіснуючим і малоймовірним до відродження, це не завадило старшому дизайнеру з Lucid Motors, Грімо Гервексу, уявити розкішний позашляховик майбутнього під шведським брендом.

Цей концепт був розроблений Гервексом, який також близько 18 місяців тому презентував цікавий седан Range Rover. Хоча він мало що має спільного з моделями Saab минулих років, в ньому є відомі елементи бренду, такі як мінімалістична форма і прості лінії.

Концептуальний Saab Rover, будучи електромобілем, відмовляється від традиційних радіаторних решіток на користь великої панелі кольору кузова з виділеною назвою Saab і вузькими світлодіодними фарами. Нижче розташована елегантна чорна смуга, що додає мінімалістичності, але водночас привертає увагу.

Зважаючи на те, що це концепт, дизайнер зміг оснастити позашляховик невеликими камерами заднього виду замість традиційних бічних дзеркал. Стійки також були приховані за лобовим склом та бічними вікнами, що додатково підкреслює лаконічний дизайн. Автомобіль також отримав потужний комплект коліс.

Попри те, що Saab давно пішов, компанія, яка купила його активи та завод у Тролльхеттані, Швеція, National Electric Vehicle Sweden (NEVS), нещодавно отримала важливу підтримку, яка може призвести до появи на ринку Emily GT EV. Автомобіль був представлений минулого року, перш ніж NEVS була «заморожена» власником Evergrande Group, але у грудні була придбана канадським стартапом EV Electra.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co