LG націлилась на контракт з Tesla і вже зробила зразки акумуляторів 4680

Компанія має намір поборотися за контракт і побудувати заводи в США та Європі.

Компанія LG Energy Solution має намір поборотися за новий контракт з Tesla і вже випустила зразки акумуляторів формату 4680, повідомляє агентство Reuters з посиланням на два високопоставлених анонімних джерела.

Зараз LG постачає акумулятори для батарей, які ставляться на електромобілі Tesla в Китаї. У разі отримання нових контрактів, корейці розраховують побудувати нові акумуляторні фабрики в США і Європі.

Акумулятори 4680 були представлені Ілоном Маском у вересні минулого року. Це перші елементи живлення, які були розроблені самою компанією Tesla. Йдеться про найбільші циліндричні акумулятори в світі.

З розміром і пов’язані основні проблеми. Маск показав лише дослідний зразок, підкресливши, що спосіб його серійного виробництва ще належить винайти. Сама Tesla зараз якраз працює над цим.

Джерела Reuters стверджують, що в LG також зіткнулися з труднощами при створенні дослідних зразків моделі 4680. Однак, беручи до уваги потенційну вигідність нових контрактів, корейці готові піти на ризик і вкластися в розробку нової технології в розрахунку тим самим умовити Маска купувати продукцію у них, а не робити її самостійно.

Судячи з усього, дослідні акумулятори LG є аналогом, а не копією елемента живлення, створеного Tesla. Однак при схожих характеристиках такі «пальчики» будуть синоніми.

У разі успіху, заводи LG Energy Solution з виробництва акумуляторів формату 4680 зароблять в 2023 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...