Китайці назвали найнадійніші електромобілі

За підсумками першого півріччя 2023 року електрокари бренду Voyah були визнані найнадійнішими у Піднебесній. Відповідне дослідження було проведено «Китайською мережею якості автомобілів». Це перша офіційна платформа з моніторингу звернень та скарг на якість автомобілів у КНР.

Загалом у дослідженні взяли участь 34 автомобільні марки, у модельній лінійці яких є електричні моделі. В результаті лише 23 компанії змогли набрати бали вище середнього показника, що відповідає якості та надійності продукції, що випускається, 11 виробників опинилися серед аутсайдерів рейтингу.

Експерти оцінювали електрокари за п’ятьма різними критеріями. Серед них – кількість звернень та скарг на несправності, зафіксовані під час експлуатації; якість складання та надійності вузлів, агрегатів та інтегрованого обладнання; рівень безпеки; ступінь ризику виникнення дефектів при щоденному використанні та своєчасному обслуговуванні.

Лідером у списку надійності став преміальний бренд електромобілів Voyah. Він отримав найменше негативних відгуків з боку автовласників та набрав 123 бали.

На другому місці з відставанням відразу 15 балів розташувалися електрокари марки Arcfox.

Замикає топ-3 Smart.

Як повідомлялось, попит на електромобілі в Україні продовжує зростати.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!