Китайський конкурент «Тесли» знову встановив рекорд продажів

Серпневі результати продажів мініатюрного Wuling Hongguang Mini EV черговий раз встановили рекорд. За минулий місяць понад 40 тисяч автолюбителів зупинили свій вибір на цій моделі.

Згідно з останніми звітами, точний показник становить 41188 примірників із загальних 43783 реалізованих електромобілів марки, що відчутно більше, ніж у всіх інших гравців на ринку. Втім, в першу чергу подібний обсяг продажів означає, що компанії вдалося розв’язати проблему дефіциту чипів. Цікаво, що загальне число проданих Hongguang Mini EV наближається до 400 тисячам одиниць, що є неабияким показником, якщо врахувати, що модель знаходиться на ринку всього 15 місяців.

Як запевняють фахівці, у вересні можуть реалізувати ще більше таких машинок. Відповідно до їхніх прогнозів, тираж складе від 45 до 50 тисяч електромобілів. Проте, загальні продажі електрокарів Wuling фактично тримаються тільки на одній моделі.

Найближчий родич в особі Baojun Kiwi EV виявився не таким популярним, в перший місяць його присутності на ринку, вдалося реалізувати близько тисячі машин. Однак це не дивує, адже ціна на нього фактично вдвічі вища від Hongguang Mini EV. Початкова версія коштує близько 69800 юанів, а топову комплектацію пропонують за 78800 юанів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...