Китайський електрокар Hong Guang Mini EV – “вбивця” Tesla

Китайський електромобіль Hong Guang Mini EV б’є усі рекорди продажів на внутрішньому ринку. Експерти вже прозвали модель “вбивцею” Tesla Model 3, бо ця автівка за співвідношенням якості та ціни немає аналогів у світі. Компактний електромобіль Hong Guang Mini EV отримав статус головного конкурента для продукції Ілона Маска.

Так, на автомобільному ринку Китаю він вже вибився в лідери. Новий електричний сітікар Hong Guang Mini EV пропонується за 4500 доларів та ідеально підходить для мегаполісів. Невеликі габарити та 4 міста в салоні обладнані всім необхідним для комфортної поїздки. Головна перевага моделі – низька вартість, що для китайського ринку є дуже великим фактором.

Попри те, що електромобіль має ряд недоліків, він став лідером з продажу на ринку Китаю в другому півріччі 2020-го. Однак, за підсумками року електрокар не зумів закріпити за собою статус лідера, бо його почали продавати тільки в червні минулого року.

Треба зазначити, що за підсумками 2020 року найбільш продаваним електромобілем в КНР став Tesla Model 3, а слідом за ним виступив новачок ринку Hong Guang Mini EV. За останніми прогнозами, китайський електрокар повинен обійти свого конкурента з США в поточному році. Зауважимо, що довжина кузова міського електрокара не досягає навіть 3 метрів та щодо безпеки є запитання. Але на такому величезному ринку як в КНР зараз все вирішує ціна. Якщо Tesla не випустить найближчим часом анонсовану бюджетну Model 2, то пастиме задніх.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...