Китайські топ-менеджери допоможуть Tesla прискорити виробництво електромобілів у США

Глава Tesla Inc у Китаї Том Чжу та група його підлеглих були залучені до США для усунення виробничих проблем, що викликало суперечки серед колег на тлі того, що генеральний директор Ілон Маск приділяє велику увагу Twitter.

Чжу, який очолює операції Tesla в Азії, вирушив на завод Tesla у Каліфорнії з командою, до якої входив менеджер гігафабрики у Шанхаї Сонг Ган. За Чжу Tesla у Шанхаї сильно відновилася після коронавірусних обмежень цього року, що наблизило Tesla до своєї мети зростання на 2022 рік — зростання виробництва на 50%. Аналітики очікують, що обсяг виробництва впаде ближче до 45%, виходячи з прогнозів на четвертий квартал, що щойно завершився.

За словами одного з джерел, Чжу та інші здійснили свою першу поїздку до Сполучених Штатів для Tesla у серпні цього року, у той час, коли в компанії залишилися незайнятими деякі ключові управлінські посади. За словами третього джерела, серед проєктів, над якими працювала шанхайська команда, давно відкладений Cybertruck, наступна нова модель Tesla.

Завод Tesla в Остіні збільшує виробництво Model Y і готує Cybertruck. Завод у Фрімонті готується до запуску нової версії Model 3, виробництво якої розпочнеться у Шанхаї наступного року. Цього місяця агентство Bloomberg повідомило, що Чжу допомагав керувати заводом в Остіні. Тим не менш, колеги Чжу в Шанхаї вважають, що він може обійняти вищу посаду в Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co