Китайська XPeng у наступному півріччі збирається представити конкурента Tesla Model Y

Асортименти електромобілів марки XPeng поступово розширюється. Раніше компанію флагманському та дебютному седану P7 склав більш доступний седан P5, а G3 став першим кросовером марки. У жовтні розпочнуться поставки більшого кросовера G9. А наступного року XPeng представить ще дві новинки, одна з яких має намір посуперничати з кросовером Tesla Model Y.

Як пояснює CNBC, у своїх коментарях президент XPeng Motors Брайан Гу (Brian Gu) уникав прив’язки новинок 2023 модельного року до певних типів кузова, але дав зрозуміти, що вони не будуть седанами. У принципі, з урахуванням порівняння майбутнього електромобіля класу B з кросовером Tesla Model Y, можна зробити логічне припущення, що в наступному півріччі XPeng представить черговий електричний кросовер, який можна порівняти з рішенням Tesla за характеристиками або ціною. Такий електромобіль, за задумом президента XPeng, має охопити ширшу аудиторію, ніж флагманський седан P7.

У другому півріччі буде представлений більший електромобіль, що відноситься до того ж класу C, що і кросовер G9 (на фото вище), котрий готується до початку поставок у жовтні. Друга новинка XPeng наступного року орієнтується на зовсім новий ринковий сегмент, вважає глава компанії, і з G9 вона особливо перетинатися цільовою аудиторією не буде. У третьому кварталі XPeng розраховує поставити на ринок від 29 до 31 тисяч електромобілів, у річному порівнянні це буде відповідати зниженню обсягів поставок на величину від 13 до 20,8%. Така заява вчора викликала зниження курсу акцій компанії більш ніж на 12%, а тому сьогодні керівництво поспішило зацікавити аудиторію інформацією про нові моделі, які вийдуть наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com