Китайська компанія Letin представила конкурента найпопулярнішого електрокара

Марка Letin почала офіційні продажі моделі Mаngo.

Китайська компанія Letin оголосила про старт продажів нового електрокара Mango. Він буде конкурувати з Wuling Hongguan Mini EV, який з середини минулого року сперечається за звання найпопулярнішого електрокара в Китаї.

Mango вже отримав ринковий цінник. Машина буде доступна в п’яти варіантах виконання, а вартість почнеться з позначки в 29800 і закінчиться на цифрі 54900 юанів. Настільки демократичні ціни, проте не перешкоджають здійсненню Mango безлічі доступних для звичайних легковиків фішок. У список оснащення може входити 9-дюймовий дисплей, який здатний брати на себе роль цифрової панелі, кондиціонер, активний круїз-контроль і система автоматичного паркування.

Концепція новинки по духу дуже близька до японських кей-карів. У нинішніх реаліях китайського ринку подібного роду машини вже стали трендом. У порівнянні з Wuling Hongguan Mini EV, який є прямим конкурентом, Mango має повноцінні п’ять дверей.

Екстер’єр постаралися зробити більш зухвалим і спортивним, що певною мірою вийшло. Габарити: 3620х1610х1525 мм, колісна база – 2440 мм.

Технічні характеристики типові для таких електромобілів. Потужність єдиного електродвигуна на передній осі може варіюватися від 34 до 46 кінських сил. На вибір будуть представлені три варіанти батарей різної ємності – 11,52 кВт*год, 17,28 кВт*год і 29,44 кВт*год, що відповідає пробігу в 130, 185 і 300 км.

Нагадаємо, компанія Levdeo була створена в 2008 році для виробництва так званих Neighborhood Electric Vehicles – надкомпактних машинок, які зазвичай мають електродвигуни на кілька кінських сил. При цьому фірма стала однією з найбільш швидкозростаючих в КНР. Це дозволило в 2019-му викупити цілком собі дорослого виробника Yema Auto. У 2020 році англомовну назву марки змінено на Letin, що пов’язано з амбіціями компанії щодо експансії на зовнішні ринки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com