Криза в BMW – компанія зупинить конвеєр

Досі марка BMW залишалася однією з небагатьох, які уникли помітного впливу дефіциту напівпровідникових компонентів на свою виробничу діяльність, але це не могло тривати вічно – збірка машин марки Mini буде припинена на три дні. Своєю чергою компанія Ford Motor визначила, що через перебої з постачею чипів не зможе випустити 1,1 млн автомобілів в цьому році.

Сезон весняних квартальних звітів в цьому році проходить під символом дефіциту напівпровідникових компонентів. Як повідомляє Bloomberg, на цьому тижні BMW заявила про наміри зупинити конвеєр зі збірки машин Mini в Англії на три дні. Японська компанія Honda Motor повідомила про плани зупинити збірку машин на трьох підприємствах на строк від п’яти до шести днів в наступному місяці.

Корпорації Ford Motor на квартальному звітному заході довелося знизити прогноз по річному виторгу через вплив дефіциту компонентів. На думку американського автогіганта, через дефіцит чипів обсяги виробництва машин в поточному році доведеться скоротити на 1,1 млн штук. Незалежні експерти вже заявляли, що в цьому році галузь втратить до $61 млрд у вигляді втраченої виручки. Тільки минулого тижня про вимушену зупинку конвеєрів заявили Jaguar Land Rover, Volvo і Mitsubishi, а в цілому з початку року до подібних заходів автовиробники вдаються регулярно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com