Кросовер Chery нового покоління показали на офіційних зображеннях

Ця модель призначена не тільки для Китаю, але і для світового ринку.

Компанія Chery опублікувала кілька зображень нового кросовера, який повинен стати першим автомобілем анонсованої на початку року «епохи 4.0». Остання матиме нові двигуни і трансмісії під загальним позначенням Kunpeng Power, включаючи гібридні системи, а також платформу Hydrogen Power для водневих моделей.

Китайські ЗМІ повідомляють, що автомобіль повинен бути випущений під назвою Chery XC, при цьому на одному із зображень видно номер Т190 (можливо, це внутрішній модельний номер автомобіля). Очікується, що презентація автомобіля відбудеться в другій половині цього року, а продажі почнуться у 2022.

Автомобіль отримає нові денні ходові вогні, які розташовані над основним блоком фар. Крім того, Chery XC оснащений ґратами радіатора нової форми. У профіль проглядається віддалена схожість з вже випущеними Chery Tiggo 7 Pro.

У Китаї компанія Chery планує вже в цьому році випустити гібрид Tiggo 8 Plus PHEV з новим бензиновим турбомотором 2.0 TGDI, а також системою повного приводу. Потужність такої установки складе 261 к.с., а крутний момент буде досягати 400 Нм.

Можливо, і Chery XC отримає такий двигун. Також вже зараз відомо, що ця модель призначена не тільки для Китаю, але і для світового ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com