Користувачі Tesla тепер можуть зберігати налаштування електромобіля у хмарі

Гнучкість конфігурування програмного забезпечення дозволяє Tesla наділяти електромобілі новими функціональними можливостями, нічого не змінюючи в апаратному забезпеченні. Профілі під конкретного водія автовласники могли створювати давно, але тепер вони переносяться з локального сховища в хмарне, дозволяючи людині застосовувати свої переваги в будь-якому з електромобілів марки, якими він користується.

Раніше в профілі водія Tesla дозволяла зберігати налаштування рульового управління, кліматичної установки, освітлення, дверних замків та гальмівної системи, компонування елементів інтерфейсу та способи відображення ключової інформації на дисплеї бортового комп’ютера, а також переваги при роботі з мультимедійною системою, навігацією та маршрутами, що часто використовуються. Нарешті, налаштування положення дзеркал, рульового колеса і сидінь теж можна зберігати в цьому профілі, і в міру наближення людини зі смартфоном, який містить фірмовий додаток Tesla з налаштованим профілем, машина отримувала можливість підлаштовуватися під його переваги. Проблема полягала в тому, що ці профілі зберігалися локально у пам’яті конкретного електромобіля. Як повідомляє Electrek, оновлення програмного забезпечення до версії 2022.24.5 забезпечило перенесення профілів водіїв у хмарне сховище Tesla.

По суті, клієнти компанії отримали можливість застосовувати свої кращі налаштування в будь-якому електромобілі Tesla, яким вони мають з тих чи інших причин керувати. Це зручно для клієнтів контор з прокату автомобілів, серед яких все більше стає електромобілів Tesla, а також одержувачів лізингових послуг, які час від часу змінюють машини. Зрештою, навіть підмінним електромобілем на сервісі буде користуватися набагато зручніше, якщо клієнт Tesla зможе активувати на ньому власний профіль.

Оновлення також додало можливість вибирати на дисплеї місце для зображення з камери, що демонструє обстановку в районі сліпої зони. Вікно з трансляцією зображення з’являється при включенні покажчика повороту саме в частині дисплея, на якій користувач його закріпив. Інакше почали відображатись дані про середню швидкість потоку при побудові маршрутів навігації. Зрештою, в режимі охорони з’явилася можливість відключення зовнішнього звукового сповіщення, щоб воно не турбувало сусідів. Повідомлення про тривожну подію в цьому випадку продовжать надходити на смартфон автовласника, але машина не шумітиме.

Змінився алгоритм роботи гальмівної системи. У випадку, якщо рекуперативне гальмування недоцільне в конкретних умовах, електромобіль активніше використовуватиме традиційні гальмівні механізми. У користувачів також з’явилася можливість видаляти з бортового комп’ютера Tesla ігри, щоб звільнити місце для інших програм. Система також навчилася датувати інформацію про вимірювання тиску у шинах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co