Концерн Stellantis переобладнає один із заводів під електромобілі

Підприємство Ellesmere Port в Великобританії буде виробляти компактні електричні фургони для Vauxhall, Opel, Peugeot і Citroën.

Інтернаціональний автомобільний концерн Stellantis оголосив про те, що британський майданчик Ellesmere Port тепер зосередиться на електромобілях.

Компанія має намір інвестувати близько 100 мільйонів фунтів стерлінгів в модернізацію заводу, який, до слова, побудований ще в далекому 1962 році. Передбачається створити новий кузовний цех і модернізований складальний майданчик. Цікаво, що вся енергія для підприємства буде видобуватися за допомогою вітряків і сонячних панелей.

Однак електричні легковики з’являться на потужностях Ellesmere Port не відразу. В першу чергу на ньому планується випускати комерційні фургони відразу під чотирма марками Vauxhall, Opel, Peugeot і Citroën, які будуть реалізовуватися в Британії і Європі. У список моделей увійдуть такі машини як: Peugeot e-Partner в пасажирській та вантажній версіях, Citroën ë-Berlingo van, Citroën ë-Berlingo, Opel Combo-e, Opel Combo-e Life, Vauxhall Combo-e, Vauxhall Combo-e Life.

Особливо варто підкреслити, що ці машини з технічної точки зору абсолютно однакові. Єдиний електродвигун приводить в рух передні колеса. Він розвиває 136 кінських сил. Крутний момент становить 260 Нм. Розгін до 100 км/год займає близько 11,2 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці в 130 км/год. А батарея ємністю в 50 кВт*год дозволяє проїжджати до 280 кілометрів.

Цікаво, що це вже не перші великі інвестиції в британські виробництва. Нещодавно про свої плани на Туманний Альбіон заявляв Nissan.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...