Компанія Xpeng Motors планує самостійно виробляти чипи

Китайський виробник електромобілів Xpeng Motors вивчає можливість освоєння власного виробництва чипів для систем автономного водіння, щоб вийти вперед в боротьбі з конкурентами. Про це розповів телеканалу CNBC віцепрезидент Xpeng по автономному водінню Сіньчжоу Ву (Xinzhou Wu).

Раніше китайський технологічний вебсайт 36Kr повідомив, що Xpeng сформувала невелику команду фахівців для розробки напівпровідників.

За словами Сіньчжоу Ву, в компанії вивчають різні технології, включаючи пов’язані з виробництвом мікросхем для систем автономного водіння.

«Я не можу сказати про це занадто багато […] Конкуренція на ринку Китаю жорстка […] тому ми розглядаємо всі варіанти. Які найкращі способи зберегти нашу перевагу в конкурентній боротьбі? Поки що ми дуже добре справляємося з програмним забезпеченням», – розповів Ву, додавши, що компанія вивчає всі можливості для того, щоб вийти вперед в конкурентній боротьбі. Коли репортер його запитав, чи включає це також вивчення можливості випуску власних чипсетів, Ву відповів: «Так, це один з напрямків».

У минулу середу Xpeng представила новий електричний седан P5. У його системі автономного водіння використовуються чипи NVIDIA, а для мультимедійної системи компанія застосувала мікросхеми Qualcomm. Розробка власних напівпровідників розширить можливості Xpeng в інтеграції власного апаратного та програмного забезпечення, а також дозволить вийти на лідируючі позиції на насиченому ринку електромобілів Китаю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnbc.com