Компанія Volkswagen представила електромобіль ID. 2all, дешевший за 25 000 євро

226 к.с. та 450 км без підзарядки.

Volkswagen представляє повністю електричний автомобіль вартістю менше 25 000 євро, який отримав назву Volkswagen ID. 2all.

Автомобіль запропонує передній привід, великий запас ходу, інноваційні технологічні функції, такі як Travel Assist, IQ.LIGHT та планувальник маршруту електромобіля, а також нова мова дизайну Volkswagen. Серійна версія стане однією із десяти нових електричних моделей, які Volkswagen випустить до 2026 року.

«Ми швидко та фундаментально перетворюємо компанію з чіткою метою зробити Volkswagen справжнім брендом кохання. Volkswagen ID. 2all показує, у якому напрямі хочемо розвивати бренд. Ми хочемо бути ближчими до клієнта і пропонувати кращі технології в поєднанні з фантастичним дизайном. Ми здійснюємо трансформацію швидкими темпами, щоб донести електромобільність до мас», – Томас Шефер, генеральний директор Volkswagen Passenger Cars.

Поки що йдеться про концепт. Volkswagen представлятиме серійну версію ID. 2all для європейського ринку у 2025 році. Він повинен продаватися за стартовою ціною менше ніж 25 000 євро, як уже було зазначено.

Volkswagen ID. 2all побудований на платформі MEB. Кай Грюніц, член правління бренду, відповідальний за технічний розвиток, заявив: «ID. 2all стане першим автомобілем MEB із переднім приводом. Ми використовуємо велику гнучкість, яку пропонує наша платформа модульного електроприводу (MEB), і встановимо нові стандарти з погляду технологій та повсякденного використання з платформою MEB Entry».

Volkswagen ID. 2all буде оснащений електродвигуном потужністю 226 л. та матиме розрахунковий запас ходу за циклом WLTP до 450 кілометрів. Об’єм багажника становить від 490 до 1330 літрів, що більше, ніж у автомобілів вищого класу.

Нагадаємо, компанія Tesla також працює над електромобілем за 25 000 доларів (євро), проте його терміну виходу поки не повідомляють

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело volkswagen-newsroom.com