Компанія Volkswagen показала роботу доповненої реальності

Німецька автомобілебудівна компанія Volkswagen продемонструвала роботу інноваційної технології – доповненої реальності. Незабаром це рішення виробник почне впроваджувати в свої електромобілі з сімейства ID.

В оприлюдненому мережевими джерелами відео можна побачити роботу технології доповненої реальності від Volkswagen на базі блоку управління Picture Generation Unit (PGU). Всі дані збираються радарами, навігатором і «Фронталки», а потім перетворюються в зображення і через LCD-екран за допомогою передбачених лінз виводяться на проекційні дисплеї.

Перший з них є основним і як би «парить» на 10-метровій відстані від лобового скла авто. Цей екран з 1,8-метрової діагоналлю передає чіткі картинки – повідомлення від електронних або навігаційної системи машини.

На другому дисплеї водій може побачити іншу корисну для себе інформацію, наприклад, про встановлені знаки на дорозі або швидкості автомобіля. Відомо, що Volkswagen планує впроваджувати інновацію в свої авто. Швидше за все, першими моделями, які отримали технологію доповненої реальності, стануть електрокари ID.3 і ID.4.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!