Компанія Voitures Extravert зі старого Porsche 911 зробила електрокар

Шанувальники класичних автомобілів все частіше починають переводити свої раритети на електротягу. Хоча ця тема і залишається спірною, багато хто все ж таки готовий викласти кругленьку суму за ретромобіль на батарейках.

Новий рестомод на базі Porsche 911 Carrera RS показала компанія Voitures Extravert з Нідерландів. Проєкт одержав оригінальне ім’я Quintessenza RS. Зі старенького німецького спорткара зняли легендарний опозитний 6-циліндровий бензиновий мотор і встановили на його місце електродвигун, з яким модель заграла новими фарбами.

Варто окремо розповісти про електричний силовий агрегат. Це оригінальна розробка компанії, яка має назву “ssenza 700”, де цифра позначає момент, що крутить, в 700 Нм. Потужність досягає 304 кінських сил. На відміну від оригінальної Carrera RS, цей двигун має водяне охолодження. Як кажуть у Voitures Extravert, це найпотужніший автомобіль, який вони колись створювали. Його віддача приблизно на 20% вища, ніж у звичайного Quintessenza, побудованого на агрегатах базового Porsche 911 у 2019 році.

Завдяки потужному двигуну, рестомод здатний розганятись до сотні менш ніж за 6 секунд. Батарея ємністю 59 кВт·год дозволяє проїжджати трохи більше 400 кілометрів на одній зарядці. Маса електромобіля – 1395 кг. Крім того, голландці встановили більш сучасні гальма та спеціальну підвіску Electronic Magnetic Control.

На кожну модель йде дев’ять місяців роботи. Оригінальні автомобілі розбираються до шасі, а потім деякі вузли та агрегати замінюються на сучасні. Ціна не називається, але найімовірніше вона індивідуальна для кожного власника.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co