Компанія Tesla зареєстрував товарний знак Cyberquad

Американська Tesla зареєструвала назву Cyberquad для перспективного електричного квадроцикла. Портал electrek.co вказує, що проєкт цілком собі живий, хоча і неясно в якій стадії він зараз перебуває.

В останній раз Cyberquad був помічений ще під час презентації пікапа Cybertruck, коли квадроцикл заїхав на платформу машини, щоб продемонструвати її вантажність. З самого початку перспективи цього дивного продукту були не зовсім зрозумілі. Однак Ілон Маск пообіцяв, що Cyberquad обов’язково з’явиться в продажу для тих, хто придбає електричний пікап Cybertruck.

З того часу ніякої інформації про квадроцикл більше не надходило. Проте, про нього часто згадували на різного роду заходах. Але тепер з’явилися реальні докази, що Cyberquad все-таки готують до виробництва, бо в патентній базі з’явилася заявка на торговельну марку. Причому в патенті вказується використання символіки на одязі, оскільки назва самого квадроцикла реєструвалося ще в 2019 році. Було б дуже дивно законодавчо захищати використання бренду на одязі, і при цьому не робити сам транспортний засіб.

Втім, не можна забувати, що зараз у Tesla почалися вельми важкі часи – тиражі продукції, що випускається, не можуть забезпечити все більш зростаючий попит, а освоєння перспективних моделей затягується, так що ми навряд чи помилимося, якщо припустимо, що Cyberquad з’явиться ще дуже не скоро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...